“Kush je ti mi?”/ Komenti i Ledjonës, pse banorët iu kthyen kundër? “Ka VIP-a që nuk i njeh askush”

kush je ti mi komenti i ledjones pse banoret iu kthyen kunder ka vip a qe nuk i njeh askush

22:22 – 16.01.2024

“Kush je ti mi?”/ Komenti i Ledjonës, pse banorët iu kthyen kundër? “Ka VIP-a që nuk i njeh askush”

kush je ti mi komenti i ledjones pse banoret iu kthyen kunder ka vip a qe nuk i njeh askush
kush je ti mi komenti i ledjones pse banoret iu kthyen kunder ka vip a qe nuk i njeh askush

Një nga banerët e cila është shënjestruar nga bashkëjetuesit e saj brenda Big Brother VIP është Ledjona Xheladinaj.

Shprehja e saj e thënë natën e parë në shtëpi se “nuk njeh asnjë nga banorët” ka shkaktuar debate të cilat janë pasur edhe në ditët në vijim.

Ledjona: Ka VIP-a që i njeh gjithë Shqipëria dhe ka VIP-a që nuk i njeh askush

Meri: Në momentin që je një një program VIP-ash nuk mund të thuash kush je ti mi. Nuk bën sens. Njësoj si ta pyes edhe unë se kush është kjo

Romeo: Nëse nuk të njohim ne ty të njohin yjet shpirt

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts