“Kush synonte ndryshimin e kufijve të Kosovës”/ Meta shpërndan deklaratën: Dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve nuk më duan President
Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një deklaratë të bërë gjatë një interviste për televizionin Apollon.

ilirmeta1

Në një postim në Facebook, Kreu i Shtetit shkruan se ata që nuk e duan President janë dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve.

Sipas Metës, kush synonte ndryshimin e kufijve të Kosovës dhe kush është pro “Ballkanit të Hapur” nuk e duan në Presidencë.

Postimi i Ilir Metës:

Nuk më duan President dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve, kush synonte ndryshimin e kufijve të Kosovës dhe kush është pro “Ballkanit të Hapur”.

LEXONI EDHE: “Nuk ka zot që më ndal të…”/ Presidenti Meta për procesin e shkarkimit nga Kushtetuesja: Falsifikimi i provave nga Kuvendi, krim i rëndë! Duhet ndëshkuar

“Jam Ilir Meta o super budallenj”/ Presidenti sqaron deklaratën: Ata që tentojnë asgjësimin e demokracisë, do dështojnë! Ja për kë ishte paralajmërimi

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.