“Kushdo që thotë që Albin Kurti kërkon luftë, mbron krimin dhe sulmet terroriste”, deputetja e VV: Sulmi në Banjskë i organizuar nga Vuçiç

Arbëresha Kryeziu, Kryetare e komisionit parlamentar për punë të jashtme në Kuvendin e Kosovës, deputete e Vetëvendosjes deklaroi sot në rubrikën “Opinion” në News24 se prania e nënkryetarit të Listës Serbe Milan Radojçiç në sulmin në Banjskë, konfirmon se ky sulm terrorist ka qenë i organizuar nga Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç. Kryeziu tha se […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts