Kutia e parë në Fier, PS udhëheq me 17 vota

Nis procesi i numërimit edhe në Fier, ku nga 224 kuti në total, deri më tani është numëruar 1 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidati i PS Armando Subashi ka marrë deri më tani 91 vota, ose 45.73%.

Sakaq kandidati i Bashkë Fitojmë, Edvar Kodheli  ka marrë 74 vota ose  37.19 %.

Ndërkohë që Eriselda Çelaj e PD ka 34 vota ose 17.09 %

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts