Kuvendi i Shqipërisë miraton ligjet në mes të kaosit dhe tymueseve, deputetët e opozitës i bien tavolinave. Nikolla mbyll seancën

Kuvendi i Shqipërisë miratoi mes kaosit disa prej ligjeve.

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla lexoi nga vendi i saj nismat ligjore për miratim, ndërsa deputetët e opozitës u binin tavolinave në përpjekje për të penguar zhvillimin e mëtejshëm të seancës. Ligjet kanë marrë nga 74 vota.

Pas ketij momenti, Nikolla mbylli seancen.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts