“Ky është një incident shkatërrues”, 3 të rinj djegin për vdekje 31-vjeçaren, arrestohen nga policia

Policia ka arrestuar tre burra pas vdekjes së një gruaje që ishte djegur keq në një shtëpi në Bury, Angli.

31-vjeçarja u gjet me djegie të rënda në një adresë në East Street në Bury nga shërbimet e urgjencës menjëherë të premten 23 Korrik.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital, por përkundër përpjekjeve më të mëdha të stafit të urgjencës, ajo vdiq pak kohë më vonë.

Tani tre persona të moshës 34, 24 dhe 26 janë arrestuar në lidhje me incidentin, dhe qëndrojnë në paraburgim për t’u marrë në pyetje.

Policia e Mançesterit ka thënë se ata nuk po kërkojnë askënd tjetër në lidhje me të.

Policët, së bashku me hetuesit e zjarrit tani po punojnë për të përcaktuar rrethanat rreth asaj që ndodhi.

Kryeinspektori detektiv Daniel Clegg nga Ekipi i Incidenteve Kryesore, tha: “Ky është një incident vërtet shkatërrues, në të cilin një grua ka humbur jetën tragjikisht.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *