“Ky gënjen në publik për çfarë e pyesni?!”-Salianji dhe Gogu debat para gazetarëve! Deputeti i PS: E dinë shqiptarët se kush mashtron

ky genjen ne publik per cfare e pyesni salianji dhe gogu debat para gazetareve deputeti i ps e dine shqiptaret se kush mashtronKryetari i Komisionit Hetimor për sistemin TIMS, Ervin Salianji është përplasur me nënkryetarin e Komisionit, Toni Gogu.

gogu salianji1

Dy ligjvënësit janë përplasur me njëri tjetrin pasi socialistët janë larguar nga komisionit hetimor. Ndërsa seanca dëgjimore me ministrin Balla është shtyrë për në një ditë tjetër.

Debatet para mediave: 

Salianji: Hajdeni aty se kemi mbledhje, për 5 minuta fillojmë

Gogu: Ky zotëria që vjen këtu me këtë sjellje, këtë qasje. Kjo është qasja

Salianji: O zotëri për cfarë e pyesni kot, ky gënjen në publik. Apo e shikoni kështu me kravatë dhe …

Gogu: Të lutem respekto qytetarët shqiptarë që na ndjekin

Salianji: Sapo të ka ardhur një person aty hajde

Gogu: E dinë shqiptarët kush mashtron

Salianji: Mashtrues me dokumente

Gogu: E dimë kush jep llogari para gjykatës për mashtrim

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts