La Casa De Papel/ Mijëra shikues në pritje për sezonin e 5-të, të premten premiera me një komplot befasues

Shfaqja e serialit spanjoll ” La Casa de Papel ” shkaktoi një ndjesi globale, duke tërhequr miliona shikues në të gjithë botën që nga sezoni i parë, në 2017. Ka ardhur koha që adrenalina të fluturojë pasi fillon sezoni i pestë dhe i fundit i serialit.

Ai do të përbëhet nga pesë episode, me sloganin e grabitësve më të dashur të ekranit të vogël, ” Liri a Vdekje “.

Grabitësit me maska ​​portokalli dhe Daly arrijnë në finale , me setin e parë prej pesë episodesh të La Casa De Papel që transmetohet në Netflix të premten. “Lamtumira” përfundimtare do të ndodhë në tre muaj, më 3 dhjetor .

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.