La me “gisht në gojë” Interin, Berisha: E dija që shansi im do vinte, si çdo lojtar unë…


Paraqitja e Etrit Berishës ndaj Interit ishte spektakolare, aq sa zuri faqen e parë të mediave italiane. Edhe pse nuk ka luajtur shumë këtë sezon, përsëri shqiptari është paraqitur shumë mirë sa herë është thërritur në detyrë.

berisha

Në një prononcim për mediat italiane 32 vjeçari foli për këtë moment pozitiv të tij.

“Për mua është gjithmonë e rëndësishme që të jem gati, por dhe të luaj në këtë skuadër. Trajneri vendos dhe unë e dija që shansi im do të vinte. Si çdo lojtar unë përpiqem që të jap maksimumin dhe në stërvitje.”

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *