Lajçak zbardh bisedën e parë me zëvendëskryeministrin e Kosovës, Bislimi: E dobishme

Përfaqësuesi i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak zhvilloi sot një bisedë virtuale me zëvendëskryeministrin, Besnik Bislimi.

Lajçak përmes një postimi në Twitter nuk ka dhënë detaje për atë që është biseduar, por e ka konsideruar videokonferencën e dobishme.

“Videokonferenca ime e parë me Besnik Bislimin, zëvendës Kryeministër për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog e zhvilluar gjatë ditës së sotme ishte shumë e dobishme. U pajtuam që bisedat të vazhdojnë”, ka shkruar Lajçak në Twitter.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.