LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Vorë, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal, vdes shoferi

lajm i fundit aksident i rende ne vore makina humb kontrollin dhe perfundon ne kanal vdes shoferi
lajm i fundit aksident i rende ne vore makina humb kontrollin dhe perfundon ne kanal vdes shoferi

Aksident me vdekje në Vorë.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 18.01.2024, në rrugën e fshatit Muçaj, shtetasi A. A., 64 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi automjetin që drejtonte, dyshohet për shkak të pagjumësisë, ose problemeve shëndetësore, i cili ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Për pasojë, drejtuesi i automjetit ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts