LAJM I FUNDIT/ Aksident në aksin Bulqizë-Shupenzë, makina del nga rruga, plagoset drejtuesi i mjetit

lajm i fundit aksident ne aksin bulqize shupenze makina del nga rruga plagoset drejtuesi i mjetit
lajm i fundit aksident ne aksin bulqize shupenze makina del nga rruga plagoset drejtuesi i mjetit

Bulqizë/informacion paraprak

Në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë, shtetasi E.Z., duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe mjeti ka dalë nga rruga. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit i cili po merr ndihmë mjekësore në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts