LAJM I FUNDIT/ Aksident në aksin rrugor Lushnjë-Berat, raportohet për 5 të lënduar

lajm i fundit aksident ne aksin rrugor lushnje berat raportohet per 5 te lenduar
lajm i fundit aksident ne aksin rrugor lushnje berat raportohet per 5 te lenduar

Një aksident me pasojë plagosjen e 5 personave është regjistruar pak momente më parë në rrugën nacionale Lushnjë-Berat.

Një mjet i tipit “Fuoristrad” ka dalë nga rruga, ndërsa mësohet se katër nga të lënduarit janë transportuar në spitalin e Lushnjës, ku po marrin ndihmë mjekësore.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje.

Lajmi në vijim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts