LAJM I FUNDIT/ Aksident në Librazhd, shoferi humbet kontrollin dhe del nga rruga, përmbyset makina

Një aksident është shënuar pak momente me parë në dalje të qytetit të Librazhdit.

Drejtuesi i mjetit, Shyqyri Hoxha ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë është përmbysur makina.

92a3d71a 7f47 4c82 B73a 7ef832e1d621 (1)
92a3d71a 7f47 4c82 B73a 7ef832e1d621 (1)

Mësohet se drejtuesi i mjetit nuk është lënduar. Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb, shihet që në vendngjarje ka mbërritur ambulanca.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts