LAJM I FUNDIT/ Aksion kundër kultivimit të kanabisit në Krujë, FNSH dhe dhjetëra forca policie në terren

lajm i fundit aksion kunder kultivimit te kanabisit ne kruje fnsh dhe dhjetera forca policie ne terren
lajm i fundit aksion kunder kultivimit te kanabisit ne kruje fnsh dhe dhjetera forca policie ne terren

Një aksion policor në zonën e Krujës ka nisur prej orëve të para të ditës së sotme.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se aksioni po zhvillohet kundër aktivitetit kriminal të kultivimit të bimëve narkotike.

Që në orët e para të mëngjesit dhjetëra forca policie dhe të Ndërhyrjes së Shpejtë janë të angazhuara në këtë operacion dhe ndodhen në terren.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts