LAJM I FUNDIT/ Ankimoi vendimin për refuzimin e lejes së betimit si kryebashkiak, Apeli shtyn seancën për Fredi Belerin

lajm i fundit ankimoi vendimin per refuzimin e lejes se betimit si kryebashkiak apeli shtyn seancen per fredi belerin
lajm i fundit ankimoi vendimin per refuzimin e lejes se betimit si kryebashkiak apeli shtyn seancen per fredi belerin

Gjykata e Posaçme e Apelit shtyn për në 24 janar shqyrtimin e ankimit të Alfred Belerit kundër vendimit që i refuzoi lejen e posaçme për t’u betuar si kryebashkiak.

Seanca në Apel dështoi pasi përfaqësuesi ligjor i Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve ka qenë pa prokurë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts