LAJM I FUNDIT/ Arbitri i derbit, zbulohet kush vendos drejtësi te Partizani-Tirana

SHPĂ‹RNDAJE

Sot në orën 19:00 do të luhet derbi i kryeqytetit midis Partizanit dhe Tiranës në stadiumin “AIR Albania” e vlefshme për javën e 33 të Kategorisë Superiore.

Hamiti derbi

“Panorama Sport” mëson se arbitri kryesor që do të vendosi drejtësi për këtë supersfidë do të jetë gjyqtari i FIFA-s, Eldorian Hamiti.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *