LAJM I FUNDIT/ Berisha bllokon foltoren dhe flet live nga ‘FB’, Kuvendi njofton mbylljen e seancës plenare

lajm i fundit berisha bllokon foltoren dhe flet live nga fb kuvendi njofton mbylljen e seances plenare
lajm i fundit berisha bllokon foltoren dhe flet live nga fb kuvendi njofton mbylljen e seances plenare

Pas kaosit të krijuar sot nga opozita, Kuvendi njofton mbylljen e seancës plenare. Ndërkohë Berisha pasi ka bllokuar foltoren dhe ende flet live nga ‘FB. Ka qenë Felaj që ka marrë vendimin në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts