LAJM I FUNDIT/ Berisha në ‘arrest shtëpie’, oficerët e policisë i shkojnë për kontroll në banesë

lajm i fundit berisha ne arrest shtepie oficeret e policise i shkojne per kontroll ne banese
lajm i fundit berisha ne arrest shtepie oficeret e policise i shkojne per kontroll ne banese

Oficerët e policisë kanë ushtruar sot kontroll në banesën e ish-kryeministrit Sali Berisha. Ky i fundit është në ‘arrest shtëpie’. Oficerët kontroll për zbatimin e masës së sigurisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts