LAJM I FUNDIT/ Deputetët e opozitës bllokojnë me karrige foltoren e Parlamentit

Deputetët e opozitës kanë bllokuar ma karrigen foltoren e sallës së seancave plenare të Parlamentit, duke bllokuar sërish seancën.

VIJON….

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts