LAJM I FUNDIT/ Deputeti i PD, Bledion Nallbati shkon në SPAK

Deputeti i Partisë Demokratike, Bledion Nallbati ka shkuar sot në SPAK.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Nallbati është kallëzuar nga Partia Socialistë për dhunë ndaj deputetit Vullnet Sinaj, pasi u konfliktua me të në Kuvend.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts