LAJM I FUNDIT/ Dhuna barbare ndaj 3 shqiptarëve në Malin e Zi, arrestohen 5 autorë të dyshuar, në kërkim 2 të tjerë

lajm i fundit dhuna barbare ndaj 3 shqiptareve ne malin e zi arrestohen 5 autore te dyshuar ne kerkim 2 te tjere
lajm i fundit dhuna barbare ndaj 3 shqiptareve ne malin e zi arrestohen 5 autore te dyshuar ne kerkim 2 te tjere

Autoritetet malazeze kanë arrestuar 5 persona të cilët dyshohen se kanë ushtruar dhunë ndaj 3 shqiptarëve dje në  Hercegnovi të Malit të Zi. po ashtu më

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se përveç 5 të arrestuarve, janë shpallur në kërkim dhe 2 të tjerë të dyshuar.

Sipas autoriteteve malazeze autorët janë me kombësi malazeze nga Hercegnovi.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts