LAJM I FUNDIT/ Digjet një vilë 2-katëshe në Shkodër, pesë familje mbeten të pastreha

Një vilë 2-katëshe është përfshirë nga flakët në Shkodër. Lajmi është konfirmuar për ‘BalkanWeb’ nga gazetari Senad Nikshiqi.

Sakaq mësohet se në atë godinë jetonin 5 familje, të cilat kanë mbetur të pastreha.

Deri më tani nuk ka informacion nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo jo.

Lajmi në përditësim…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts