LAJM I FUNDIT/ Dyshohet se janë helmuar nga ushqimi në anije, mbi 20 turistë përfundojnë në spitalin e Vlorës

Mbi 20 turistë kanë mbërritur në spitalin e Vlorës.

Nga informacionet paraprake të siguruara për BalkanWeb nga gazetari Enrik Mehmeti, dyshohet se ata janë helmuar nga ushqimi që kanë konsumuar gjatë turit me një anije turistike.

Sakaq, pritet të ketë edhe një reagim zyrtar nga policia, ndërkohë që kanë nisur hetimet nga Drejtoria e Shëndetit Publik.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts