LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Maliq, burri vret gruan

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Maliq. Mësohet se burri ka vrarë bashkëshorten. Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Ndërkohë ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts