LAJM I FUNDIT/ FSHF zbulon axhendën e plotë, ja kur zhvillohen katër javët e fundit të Kategorisë SuperioreSektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka zbuluar axhendën për katër javët e fundit të Kategorisë Superiore.

Kategoria-Superiore-2018

Sektori i Garave ka vendosur se ndeshjet do të zhvillohen në të njëjtën ditë dhe orar për katër javët e mbetura të sezonit.

Përjashtim nga ky vendim, bën vetëm derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana, e cila është në program për tu zhvilluar ditën e enjte më 13 maj në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania”.

KALENDARI I PLOTË PËR KATËR JAVËT E FUNDIT –

KS

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *