LAJM I FUNDIT/ Gjendet pa jetë një person në rezervuarin e Gjançit në Korçë

Gjendet pa shenja jete një i moshuar në bregun e rezervuarit të Gjancit në Korçë.

Sipas policisë dhe nga këqyrja e trupit në vendngjarje nuk ka shenja dhune në trup. Nuk dihet nëse është mbytur në këtë rezervuar dhe më pas është nxjerrë nga ujërat në breg, policia po punon për zbardhjen e mëtejshme të kësaj ngjarje.

Sipas policisë ata janë njoftuar nga banorët e zonës. Ndërkohë që dyshohet se mund të jetë një person i larguar ditë më parë nga banesa.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts