LAJM I FUNDIT/ GJKKO jep dënimin për ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka

GJKKO jep dënimin për ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka. Ish-ministri është dënuar me 10 vite burg, me gjykim të shkurtuar dënim zbret në 6 vite e 8 muaj burg.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts