LAJM I FUNDIT/ GJKKO liron Jamarbër Malltezin

GJKKO vendos masën ‘arrest shtëpie’ për Jamarbër Malltezin. Ky fakt u bë i ditur nga avokati i Berishës, Genc Gjokutaj.

Malltezi ishte në burg për çështjen “Partizani”, ndërsa akuzohet për korrupsion pasiv. Sakaq, për këtë çështje ndaj Berishës u caktua masa ‘detyrim paraqitje’.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts