LAJM I FUNDIT/ Gjykata Kushtetuese s’kalon për shqyrtim ankimimin e kompaninë gjermane EMS

Gjykata Kushtetuese nuk kalon për shqyrtim kompaninë gjermane EMS. Kompania gjermane EMS ka kontrate koncesionare me Portin e Durrësit.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts