LAJM I FUNDIT/ Gjykata Speciale lëshon urdhër-arrest për ish-anëtarin e UÇK-së. Dritan Goxhaj, arrestohet në Tiranë

Arrestohet djali i Dilaver Goxhaj, Dritan Goxhaj. Gazetari Igli Celmeta raporton për BalkanWeb se ky i fundit ndodhet ne drejtorinë e policisë së Tiranes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts