LAJM I FUNDIT/ Grupi parlamentar i PD miraton emrat për dy komisionet hetimore, ja lista

Tims:
Ervin Saljanji – kryetar
Ramadan lika
Lefter Geshtenja
Xhelal Mziu
Elda Hoti
Luan Baci
Asllan Dogjani

Komisioni per Shendetesi:

Albana Vokshi- kryetare
Zheni Gjergji
Ina zhupa
Edmond Spaho
Sajmir Korreshi
Petrit Vasili
Zvevensesues Ilda Dhori/ Emilia Koliqi

vijon/…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts