LAJM I FUNDIT/ Hidhet në erë me shpërthim të kontrolluar ndërtesa 5-katëshe në Tiranë, familjarët shpërthejnë në lot

lajm i fundit hidhet ne ere me shperthim te kontrolluar ndertesa 5 kateshe ne tirane familjaret shperthejne ne lot
lajm i fundit hidhet ne ere me shperthim te kontrolluar ndertesa 5 kateshe ne tirane familjaret shperthejne ne lot

Pamjet live të transmetuara në Neës24 tregojnë momentin e shpërthimit të kësaj godine. Në momentin e shpërthimit familjarët shpërthejnë në lot.

“Ata nuk janë kundër projektit të zhvillimit, por janë kundër shpronësimit të vlerës së dhënë. Sapo ndodhi edhe shpërthimi i kontrolluar. Shohim familjarët që kanë shpërthyer në lot”, raporton gazetari Marjus Mërohri.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts