LAJM I FUNDIT/ Kapet me armë dhe minë me telekomandë, arrestohet një person në Vlorë

Dyshohet se pak momente më parë, në lagjen Hajro Cakërri, kanë evidentuar dhe arrestuar një person i cili posedonte armë zjarri me vete, teksa dyshohet se i kanë gjetur edhe mina me telekomandë.

Personi po shoqërohet në këto momente në komisariatin e Vlorës teksa pritet të mësohet më tepër.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts