LAJM I FUNDIT/ Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta shkon në SPAK

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shkuar sot në SPAK. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se ka disa c çështje të hapura për Metën në SPAK, siç është ajo për CEZ-DIA, lobimi me SHBA dhe një kallëzim që ka të bëjë me shpenzimet në një klinikë në Vjenë nga Monika Kryemadhi.

Këto çështje janë bashkuar në një të vetme. Kujtojmë se kjo është hera e dytë që Meta shkon në SPAK.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts