LAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra në Shkodër

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë.

Sipas Qendrës Sizmologjike Europiane, tërmeti me magnitudë 3.4.

Ndërkohë, epiqendra është regjistruar 28 km në juglindje të Shkodrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts