LAJM I FUNDIT/ Mbante të mbyllur në banesë nënën, gruan dhe vajzën, gjykata cakton 20 ditë burg për Jetnor Zhabolin

lajm i fundit mbante te mbyllur ne banese nenen gruan dhe vajzen gjykata cakton 20 dite burg per jetnor zhabolin

Gjykata Penale ka caktuar 20 dite burg për 35-vjeçarin, Jetnor Zhabolin. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Zhaboli mbante të mbyllur në banesë nënën, gruan dhe vajzën e tij.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts