LAJM I FUNDIT/ Mbledhja e thirrur nga Gazment Bardhi, mblidhen së bashku 43 deputetë, mes tyre dhe 4 aleatë. Ja cilët mungojnë

lajm i fundit mbledhja e thirrur nga gazment bardhi mblidhen se bashku 43 deputete mes tyre dhe 4 aleate ja cilet mungojne
lajm i fundit mbledhja e thirrur nga gazment bardhi mblidhen se bashku 43 deputete mes tyre dhe 4 aleate ja cilet mungojne

Ka nisur mbledhja e thirrur nga Gazment Bardhi, ku merr pjesë edhe Sali Berisha dhe 41 deputetë të PD.

Të pranishëm në mbledhje:

 1. Gazment Bardhi;
 2. Jorida Tabaku (është online, për shkak të një vizite pune në Estoni);
 3. Dhurata Çupi;
 4. Saimir Korreshi;
 5. Dashnor Sula;
 6. Lefter Geshtenja (është online, për shkak se ndodhet jashtë vendit);
 7. Zheni Gjergji;
 8. Qani Xhafa;
 9. Helidon Bushati;
 10. Ramadan Likaj;
 11. Xhelal Mziut;
 12. Flamur Hoxha;
 13. Bledion Nallbati;
 14. Agron Gjekmarkaj;
 15. Ferdinand Xhaferaj;
 16. Ervin Salianji;
 17. Ilda Dhori (është online, pamundësi për të qenë fizikisht prezent);
 18. Petrit Doda (është online, për shkak se ndodhet jashtë vendit);
 19. Fatmir Mediu (PR);
 20. Agron Duka (PAA);
 21. Vangjel Dule (PBDNJ);
 22. Dashamir Shehi (LZHK);
 23. Greta Bardeli;
 24. Ina Zhupa;
 25. Isuf Çela;
 26. Asllan Dogjani;
 27. Bujar Leskaj;
 28. Edi Paloka;
 29. Kastriot Piroli;
 30. Lindita Metaliaj;
 31. Ludovik Hasanaj;
 32. Sorina Koti;
 33. Tomorr Alizoti;
 34. Edmond Spaho;
 35. Albana Vokshi;
 36. Flamur Noka;
 37. Oerd Bylykbashi;
 38. Luan Baçi;
 39. Tritan Shehu;
 40. Sali Berisha;
 41. Kasem Mahmutaj;
 42. Elda Hoti
 43. Emilja Koliqi

Mungojnë:

 1. Lulzim Basha;
 2. Enkelejd Alibeaj;
 3. Orjola Pampuri;
 4. Arbi Agalliu;
 5. Kreshnik Çollaku
 6. Eralda Bano;
 7. Flutura Açka;
 8. Merita Bakiu;
 9. Selaudin Jakupllari;
 10. Andia Ulliri;
 11. Shpëtim Idrizi (PDIU);
 12. Mesila Doda (PDIU);
 13. Nusret Avdullaj (PDIU);
 14. Gëzim Ademaj (PDIU);
 15. Agron Shehaj (ndodhet jashtë)
 16. Orjela Nebiaj;

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts