LAJM I FUNDIT/ Megaoperacion në disa qytete të vendit, 15 urdhër arreste, zbardhen 6 vrasje

Një megaoperacion policor është zhvilluar mbrëmjen e sotme në disa qytete të vendit.

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për BalkanWeb se në kuadër të këtij aksioni të autoriteteve janë lëshuar 15 urdhër arreste.

Gjithashtu përmes operacionit të policisë janë zbardhur edhe 6 vrasje, të cilat ishin nën hetim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts