LAJM I FUNDIT/ Merr flakë garazhi në katin e parë të një pallati në Korçë, ndërhyjnë zjarrfikësit

lajm i fundit merr flake garazhi ne katin e pare te nje pallati ne korce nderhyjne zjarrfikesit
lajm i fundit merr flake garazhi ne katin e pare te nje pallati ne korce nderhyjne zjarrfikesit

Zjarr në një pallat në Korçë.  Ende nuk dihet shkaqet. Sipas policisë zjarri ka rënë në katin e parë të një pallati, (garazh).

Ndërkohë zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për neutralizimin e flakëve. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts