LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë i riu në spitalin e Korçës, dyshohet se…

Një i ri ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur sot.

Mësohet se 20-vjeçari me inicialet M.Ll, dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore që do të tregojë shkakun e vdekjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts