Lajm i fundit/ Në pranga ish-drejtori i policisë së Tiranës dhe 11 persona të tjerë. Detajet e para

Ish-drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani është shoqëruar në polici bashke me 11 persona te tjerë. Ende nuk dihen arsyet e shoqërimit në polici, ndërsa operacioni është në zhvillim e sipas në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts