Lajm i fundit/ Nga aksioni i SPAK u prangos Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij. Zbardhen akuzat

Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Gazetarja Kolidiana Lala raporton për Balkanweb akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts