LAJM I FUNDIT/ Niset drejt Traumës një 15-vjeçar nga Bulqiza, dyshohet se u rrëzua me biçikletë

Bulqizë/informacion paraprak

Në vendin e quajtur “Pishat”, në fushë Bulqizë, një 15-vjeçar, dyshohet se duke lëvizur me biçikletë është rrëzuar e për pasojë ka pësuar lëndime. 15-vjeçari, është dërguar në spital ku po trajtohet me ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts