LAJM I FUNDIT/ Një 35-vjeçare u gjet e pajetë në liqenin e Fierzës, policia: Viktima ende e paidentifikuar

lajm i fundit nje 35 vjecare u gjet e pajete ne liqenin e fierzes policia viktima ende e paidentifikuar
lajm i fundit nje 35 vjecare u gjet e pajete ne liqenin e fierzes policia viktima ende e paidentifikuar

Një trup i pajetë është gjetur në bregun e liqenit të Fierzës.

Policia njofton se viktima duhet të jetë e moshës rreth 35-vjeç, por identiteti i saj mbetet ende u panjohur.

Gjatë këqyrjes së trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se kjo shtetase është vetëmbytur.

Kukës/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në vendin e quajtur “Shtrazë”, në bregun e liqenit të Fierzës, është konstatuar e pajetë një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 35 vjeçe.

Gjatë këqyrjes së trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune. Nga të dhënat paraprake dyshohet se kjo shtetase është vetëmbytur.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kësaj shtetaseje dhe për zbardhjen e rrethaneve të humbjes së jetës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts