LAJM I FUNDIT/ Një ditë pas përplasjes në Kuvend, Meta shkon në zyrën e Berishës

Një ditë pas përplasjes në Kuvend, Meta shkon në zyrën e Berishës

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts