LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët makina në ecje në Llogara, shpëton mrekullisht shoferi

Përfshihet nga flakët makina në ecje në Llogara.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:20, në Llogara. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ka marrë flakë, në ecje e sipër, automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin me inicialet A. M. Nga flakët janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts