LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët një makinë në afërsi të Saukut

Një makinë është përfshirë nga flakët në afërsi të Saukut, në Tiranë.

Nga pamjet e siguruara nga gazetari Igli Çelmeta për ‘BalkanWeb’ shihet makina e përfshirë nga flakët.

Nuk dihet ende shkaku apo nëse ka të lënduar.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts