LAJM I FUNDIT/ Pike, Roberto… Manaj, sulmuesi e nis si titullar ndeshjen e Barcelonës
Barcelona do të luajë një miqësore tjetër pasditen e sotme kundër rivalëve të Gironës dhe Rei Manaj do ta nisë si titullar sfidën.

manaj

Tripleta kundër Gimnastik pak ditë më parë si duket e ka bindur trajnerin Kuman t’i japë një shans tjetër sulmuesit të Kombëtares, i cili pritet të bëjë një paraqitje pozitive ditën e sotme.

Në lojë do të jenë dhe disa nga lojtarët më të rëndësishëm të Barcelonës si Pike, Umtiti e Serxhi Roberto, teksa të gjithë sytë do të jenë nga Rei Manaj.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *