LAJM I FUNDIT/ Plagosen me thikë dy të rinj në Tiranë

Plagosen me thikë në Tiranë. BalkanWeb mëson se këtë mbrëmje në zonën e Alliasit në Tiranë, dy të rinj  janë plagosur me thikë.

/vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts